Pragnienie zmian

lukasz-malecWitam was serdecznie!!!!

Ostatnio bylem bardzo zajęty, prowadzenie firmy oraz innych projektów pochłonęło mnie bez reszty.

Przewijało się tyle tematów, które chciałbym poruszyć, że nie mogłem się zdecydować, w którym kierunku pójść.

Dziś mam dla ciebie tylko jedno przesłanie. Mianowicie byś nie przestawał w dążeniu do realizacji własnych marzeń. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie określić kim chcesz być ani czego pragniesz, nie oznacza to, że w ogóle jesteś w jakiejś beznadziejnej sytuacji.

Samo pragnienie zmian jest już naprawdę bardzo ważnym i wyjątkowym wyzwaniem. Łatwo  wyruszyć znając miejsce docelowe podróży, bo prościej wtedy zaplanować podróż.

Ale nie przejmuj  się tym, na początku najważniejsze bowiem jest byś wyruszyłcele sprecyzujesz już podczas samej wędrówki.

Ja sam nie wiedziałem gdzie zmierzam, byłem zagubiony, czułem się bezradny i nie wiedziałem co robić. Wiedziałem tylko, że nie chce być już więcej w tym miejscu, w którym się wtedy znajdowałem.

Pragnąłem zmian. Nie wiedziałem wtedy gdzie mnie to zaprowadzi. Ale mimo to wyruszyłem w tę podróż, w dodatku nie sam lecz z rodziną. W pierwszych momentach miałem uczucie, że muszę ich za sobą ciągnąć – żonę oraz dzieci.

Ale nie poddawałem się i uparcie podążałem na przód z pragnieniem zmian.

Ku mojemu zaskoczeniu w miarę upływu czasu okazało się, że wokół mnie wszyscy wzrastają, a tylko ja jakbym tkwił w miejscu. Bardzo mnie to z jednej strony frustrowało, a z drugiej obserwacja rozwoju innych osób dawała mi dużo radości.

Dopiero z czasem się okazało, jak to ujął Roman Bury “ jesteś suflerem “, czyli niewidocznym lecz niezbędnym aspektem sukcesu innych. Być może to jest akurat moja droga kręta i wyboista z wieloma przeszkodami, ale uwielbiam sprawiać, że wszyscy wokół mnie wzrastają.

Dlatego wraz z Michałem i Romanem zapoczątkowaliśmy serię webinariów streszczając ich tematykę w jednym haśle “Manipulacja”. Jeśli szukasz motywacji, konkretnych wskazówek oraz technik, które od razu możesz wykorzystać to zapraszam cię na wzięcie udziału w jeszcze  darmowych szkoleniach.

Więcej szczegółów na naszym fanpage’u na Facebooku  “Uwierz w siebie sam kreuj swoją rzeczywistość”.

Napisz co sądzisz o naszym pomyśle. I do zobaczenia na FB oraz Webinariach.  Łukasz

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.